Чи можу я розраховувути на оформлення малозабезпеченої сімї

Доброго дня.

Я студентка ,навчаюсь за державний кошт але стипендію не отримую,з батькои моєї дитини не проживаю і спільного господарства не ведемо.Оформлена як одинока мати і отримую 310+860грн.на місяць.Земельними ділянками не володію і господарства в мене нема.В офорилені малозабезпеченої імї мені відмовили.

Скажіть будь-ласка чи маю я право на таку допомогу?

Дякую.

, Алла,
Яна Гостеева
Юрист, г. Москва

Уважаемая Алла.

Насколько я поняла — Вы гражданка Украины и проживаете там же. С данным вопросом Вам нужно обратиться к украинским юристам, поскольку Российское и Украинское законодательство разное.

С уважением!