Кинули! вот сайт riotel. com. ua

Допоможіть!!! Я замовив тиждень тому ноутбук, тепер сайту не відкриває(його видалили) контактні номера не відповідають, email також(((. Гроші, були переведені відразу! Я так зрозумів, що мене кинули.(( Я не знаю що мені робити куди звертатися і взагалі чи це допоможе.. ось сайт там ще багатьох людей також так кинули! Відгукніться будь-ласка! http://stopshop.com.ua/kladovar.com.ua/product-morozilnaya_kamera_Whirlpool_WHM_4611

, Иван,
Олег Сергаев
Юрист, г. Москва

Добрый день, Иван.

Если вы считаете, что стали жертвой мошеннических действий, лучшим выбором для вас будет обратиться в органы внутренних дел по месту жительства.