Как решить вопрос невыплаты алиментов в данном случае?

Добрий день! Моїй дитині скоро буде 2 роки. Мій колишній чоловік не хоче сплачувати аліменти. Рік тому, як я подала на аліменти, справу зупинили, бо чоловік сказав що він не батько дитини. Суд постановив ДНК. ДНК показало, що він дійсно є батьком дитини. Я подала на відновлення справи по аліментах. Був суд, судове засідання перенесли, бо адвокат мого колишнього чоловіка не приїхав, і він сказав, що без адвоката він говорити не буде. Моя дитинка інвалід дитинства, постійно потрібно купляти дорогі ліки. А тут так відтягують суд. Чи можуть вони таке робити? І головне питання : чи обов'язково повинен бути адвокат мого колишнього чоловіка?

, Таня, г. Москва
Игорь Волотов
Юрист, г. Брянск

Саме що смішне Ви питаєте на Російському сайті, але я можу Вам відповісти, так як у  більше 20 років практики в Україні.
По суті: затягування процесу, викликане швидше за все проведенням генетичної експертизи, суд може відкласти розгляд справи, у зв'язку з не явкою адвоката (представника). Але дані дії ні до чого не приведуть, тому що суд швидше за все стягне аліменти і з дати звернення Вас до суду. Таким чином скільки б не тягнувся процес, але нарахування піде з дати позову.

Таня
Клиент, г. Москва

Дякую гарно за відповідь. Я це все знаю. Але чи обов'язково має бути адвокат мого колишнього чоловіка? Чи суд міг відбутися й без нього? Питаю, бо мені здається, що мій чоловік задумав виїхати за кордон, тому й затягує: то сам не з'являється, то його адвоката нема... Можливо, й нашому судді підплатили. А дитинка, як я вже писала, хвора, й потребує дорогих ліків.